Ozzie

[INFO] Policijas Virsnieku ekipējums

1 post in this topic

Forum Head

XPhLLSK.png

Los Santos Policijas Departaments
~Lai Kalpotu un Aizsargātu~

Policijas Virsnieku ekipējums

Parastais ekipējums, ložu necaurlaidīga veste.

ImageLožu necaurlaidīgo vesti izmanto katra LSPD amatpersona, lai aizsargātu savas dzīvībai svarīgos orgānus no lodēm. Vesti nēsā uz rumpja un tas samazina ietekmi no vieglo ieroču uguns un bises granulām; Tā arī apstādina šrapneli no rokas granātas. Ja velkāt to kopā ar plāksnēm to iekšpusē, vestē arī apstājas šautenes kārta. Veste ir saglabājams līdz pat simts gadiem, jo to aizsardzību piedāvā pret lodēm. LSPD izmanto trīs tipa ķermeņa bruņas, kas aizsargā virsniekus pret 9.6g (148gr) 7.62x51mm NATO M80 lodveida lodēm ar ātrumu 847 m / s.


 

Parastais ekipējums, darba josta.

ImageDarba josta ļauj vieglai vadībai, kontroles un pozicionēšanas vairumu standarta policijas aprīkojumam. Atrodas pie jostas vietas, lietderība josta ļauj ērti un ātru piekļuvi policijas aprīkojumiem. Pie darba jostas galvenais virsnieka ekipējums ir letalais ierocis, elektrošoka ierīce, pipargāzes baloniņš, rokudzelži, rācija un steks. Darba josta ir obligāta visām iekārtām, ievērojami palielinot efektivitāti visās policijas centieniem.

 

 

Parastais ekipējums, S&W 100 roku dzelži.

ImageDažu gadsimtu vienmērīgais dizains ir palicis nemainīgs. Tos izmanto, lai saslēgtu indivīda plaukstas cieši kopā, roku dzelžus liek ja persona bēg vai dara citas darbības. Los Santos policijas departaments parasti izmanto "Smits un Wesson 100" roku dzelžus un kā arī trīssimtā modeli. Šie roku dzelži ir gandrīz neiznīcināmas ar parastiem līdzekļiem, ir ļoti izturīgas. Amatpersonas var veikt vairākas roku dzelžus par tiem, atkarībā no personiskajām vēlmēm un situācijām.

 
 

Pašaizsardzības ierocis, Letālais ierocis.

ImageKatram policijas darbiniekam ir letālais ierocis, ir vairāki policijas letālajam ierocim modeļi - Gloks, Beretta, Smith un Wesson vai Kimber. Departamenta amatpersonām arī ir lielie ieroči kā bises un automātiskie ieroči, bet tos lieto tad kad ir ļoti vajadzīgs: Apšaudēs, pakaļdzīšanās un īpašajos uzdevumos. Automātiskie ieroči kā M4A1 un MP5A4 ir ievietoti katrā policijas transportlīdzeklī kopš 1997. gada.

 

 

 

Pašaizsardzības ierocis, Zizlis jeb steks.

ImageStekus vispirms tika izmantotas pret tiesībaizsardzībām ap 1840. gadu ar stereotipu tēlu angļu policijas amatpersonas. Tie ir attīstījušies kopš tā laika, izmantojot dažādus posmus, kas beidzas ar rafināciju, spīdīgu, melnu un metāla steku izmanto, lai aizsargātos. Primārais zizla izmantošani ir PR-24 A zizli izmanto policijas nodaļas visā valstī. Tas ir saistīts ar roktura gabalu pie 90 grādu leņķa, ļaujot virsniekam vairāk veidus turēt Stekus. Turklāt, lielākā daļu modeļu ir sporta putu rokturis, kas ļauj pārvaldīt lielāku kontroli pār steku. Ar LSPD steku nāk standarta polikarbonāta apdare. Steka galvenais iemesls izmantošanai ir domāts pret virsnieku drošību.

 

 

Pašaizsardzības ierocis, pipargāzes baloniņš.

ImagePipargāzes baloniņš sastāv no kārbas, rotāta ar garu apkārtnes sadales sistēmu, kas ļauj pipargāzei aizšaut gāzi līdz pat 20 pēdām, kad to aktivizē policista amatpersona. Tā satur apmēram 300 ml šķīdruma, jāapsmidzina ilgāku laiku. Tā galvenā funkcija ir izkliedēšanai, tas traucē redzei un elpošanai līdz pat vienai stundai. Tas ir piestiprināts pie darba jostas, kas ļauj viegli un ātri satvert to no darba jostas un izmantot pret noziedziniekiem.

 

 

 

Pašaizsardzības ierocis, Taser x26.

ImageŠis ir tas sauktais "Elektrošoka ierocis", tas nozīmē, ka tas neitralizē aizdomās turāmo kas bēg ar elektrisko lādiņu, kas izraisa "neiromuskulāro rīcībnespēju". Los Santos policijas departaments izmanto X26 modeļa elektrošoka ierīci, pagaidām tiek izmantots vismodernākais elektrošoka ierocis. Neliela ierīce, veidota kā pistole, divi mazi šautriņi, kuriem ir elektrodi galos, tie ir saistīti ar ierīci, ar vadu. Ja kāds ir skāris šiem diviem elektrodiem viņi saņem elektrošoku apmēram 50'000 voltu; Tas šoks gandrīz neitralizē personu kas ir skāris to; atspējo aizdomās turāmo uz dažām minūtēm.

 
 
Citāts

Credits: @LS-RP ;  @LSPD Media Relations

 

 

0

Share this post


Link to post
Share on other sites
Viesis
This topic is now closed to further replies.