Ozzie

[INFO] Departamenta struktūra

1 post in this topic

Forum Head

XPhLLSK.png

Los Santos Policijas Departaments
~Lai Kalpotu un Aizsargātu~

Augstākais personāls
    Policijas Priekšnieks (PP)
Policijas priekšnieks ir augstākā ranga virsnieks policijas pārvaldē. Policijas priekšnieks ir atbildīgs par plānošanu, efektīvu pārvaldi, un darbību Policijas departamentā. Šādā statusā vada, plāno, koordinē un izpildi konkrētās noziedzības jomas un tās mērķis ir samazināt noziedzības riskus pāri visai pilsētai, lai aizsargātu personas, īpašumu un saglabāšanai mieru sabiedrībā.

    Policijas Priekšnieka Vietnieks (PPV)
Policijas Priekšnieka Vietnieks aiztāv policijas priekšnieku. Tiek informēts par visu operatīvās darbības ikdienas diennaktī. Priekšnieka vietnieks vada darbību, administratīvo vai operatīvo pusi policijas departamentā.

Komandieris (KOM)
    Komandierim ir nākamais kontaktpunkts zem policijas priekšnieka vietnieka un ir atbildīgs par darbu ietvaru departamentā. Viņi ziņos viņu policijas priekšnieka vietniekam par ikdienas darbību savos birojos, kas satur vairākās nodaļās.

Vadošais personāls

Kapteinis (KT)
    Strādājot 6 mēnešus kā leitnants var pāriet uz Kapteinis. Kapteiņa darbs kas atgādina rajona vadītājs lielo korporāciju. Ir izvēle lomu līdzās kā viņa vispārējo departamenta administrācija, kas var ietvert kalpot kā komandējošā kāda virsnieka nodaļā. Kapteiņa pienākums ir pārbaudīt un pārraudzīt funkcijas, patruļas darbiniekus, lai nodrošinātu atbilstību departamenta politikā, procedūrās, noteikumiem un standartiem; administratīvās un atbalsta funkcijas personāla uzraudzība; uzturēt sakarus ar daudzām pašvaldībām, valdībām, sabiedrisko organizācijām un privātpersonām, lai izveidotu un uzturētu kārtību, lai atvieglotu departamenta funkcijas un sekmēt kaimiņattiecības drošības, un kopienas policijas programmās.

Leitnants (LT)
    Leitnants ir daļa no komandas, ņem rullīšiem vispārējās departamenta administrācijas. Tas ietver apstrādi virsnieka failus un ierakstus, atjaunošanu darbā un pārvietošanas pieprasījumiem, apspriedēm par departamentu izmaiņām, kā arī cerības veikt regulāras uzraudzības patruļas.

Seržantu personāls

Seržants II (PSII)
    Nostrādājis 2 mēnešus kā Seržants I, virsnieks ir tiesīgi būt paaugstināts Seržants II pakāpē. Seržants II ir pārraudzītāja amats ar specializētu un administratīvo uzdevumu. Seržants II uzrauga grupu policistiem un / vai civilo darbinieku, un uzdod tos pildot savus pienākumus.

Seržants I (PSI)
Seržantam I ir pienākums sniegt instruktāžu norīkotajām personālām darbībām, to pieprasa pienākums. Pamata jauda Seržants I ir lauciņš "uzraudzība", bet administratīvo un specializētās uzdevumi ir pieejami arī. Daži seržanti drīkst veikt sākotnējo un pēcpārbaudes izmeklēšanu par noziegumiem un veikt uzraudzības darbu, lai atklātu vai novērstu noziegumus.

Virsnieku personāls

Virsnieks III (PVIII)
    Nostrādājot 1 mēnesi kā Virsnieks II, darbinieks tiek paaugstināts par Virsnieks III. Virsnieks III ir atbildīgs par izpildi likumos un priekšrakstu; aizsargāt dzīvību un īpašumu; veicot arrestus, sagatavot ziņojumus; tiekoties ar sabiedrības locekļiem; strādā kā komandas dalībnieks; sniedz informāciju sabiedrībai un departamenta vienībām.

Virsnieks II (PVII)
    Virsnieks II pilda galvenos pienākumus, piemēram: atbild uz nozieguma vietu un negadījumu; pratinot aizdomās turāmos un intervējot lieciniekus; rakstot nozieguma ziņojumus; atbildot uz rācijas zvaniem; uzraudzīt jebkuru aizdomīgu darbību kas notiek noziegumos; koordinēt ceļa satiksmi; apmeklējot atvērtos uzņēmumus, piemēram, bankas, tirgus, lielveikalus un degvielas uzpildes stacijas, lai izveidotu ziņojumu ar īpašniekiem; atbild uz pilsoņa un apmeklētaja jautājumiem. Kā arī kļūstot par Virsnieks II, virsnieks kļūst arī par Special Weapons And Tactics virsnieku.

Virsnieks I (PVI)
    Pirmais solis karjeras kāpnēs iekš Los Santos Policijas Departamenta (LSPD) ir Virsnieks I. Tā ir sākuma līmeņa kvalifikācija, kas visiem LSPD amatpersonām kas pabeidz Policijas akadēmiju. Virsnieks I ir iemācījies kriminaltiesības, cilvēku attiecības ziņojumu rakstīšanu. Turklāt tie ir apmācīti taktikās, ir iemācījušies rīkoties ar šaujamieročiem un, ir ļoti labi apmācīti braukt ar patruļas auto. Fiziskā sagatavotība un pašaizsardzība ir viena no visvairāk vajadzīgām lietām ko vajadzēja iemācīties iekš Policijas akadēmijā un Virsnieks I ir to pabeidzis. Nostrādājot 21. dienu kā Virsnieks I, viņš automātiski tiek paaugstināts par Virsnieks II pēc pārbaudes laika.

Credits @LS-RP ; @LSPD Media Relations

 

0

Share this post


Link to post
Share on other sites
Viesis
This topic is now closed to further replies.