Fushion

Sup no Fushion a.k.a Flazen

5 posts in this topic

MTA ADMIN

^ (Ieslēdz pirms lasi) ^

Čau visiem, nolēmu pa ilgiem laikiem uzbliezt savu sasveicināšanos, šķiet jau kādu gadu to nedarīju. Iespējams ka ir cilvēki kuri mani zina, un cilvēki kuri domā ka esmu totāls atmars. So ya, mani sauc Mārtiņš esmu jau 17 gadus vecs vai jauns. Dzīvoju pilsētā ar nosaukumu Jelgava, principā Latvijas centrā. Dzīvoju blakus rajonam ar nosaukumu “Rafs” kas kā Jelgavniekiem ierasts ir diezgan masīvs tieši ar krieviem. Un runājot par krieviem, ar krieviem ir tāpat kā ar latviešiem. Ir forši latvieši, un ir debīli latvieši un tas pats ar krieviem, ir forši krievi, un ir debīli krievi. Lai arī cik dīvaini tas izklausītos, bet patiesībā jau no krietnas jaunības nodarbojos ar sportu.

Ja nu tev baigi sagribējās pastīties ka izskatas ''Rafs''

Šķiet kādos 6-7 gados sāku iet uz peldēšanu, toreiz viss bija cool un notrenējos veselus 4 gadus. Vēlāk senči mani aizdzina uz karatē, kur man diezgan riebās iet, bet kaut kādā veida nogāju 5 gadus un aizgāju līdz zilbrūnai. Ja es turpinātu iet vel joprojām tad jau 16 gados norautu melno jostu. Bet  pa cik mans treneris bija krievs, un kuram patika bieži vien iedzert, laika gaitā nolēmu karatē pamest. Vēlāk Sencis sāka iet tā saucamajā džuj-džitu (jiu-jitsu). Nepagāja ilgs laiciņš kā mani ievilka iekša tā visa. Iespaids bija reāli cool, jo tie bija tie treniņi pēc kuriem tu reāli esi noguris, un jūti reālu progresu laika gaitā. Un īsi sakot nogāju vienu gadu, un satraumēju mugurkaulu jeb slimoju ar skoliozi (Teiksim tā mugurkauls paliek šķibs/līks). Toreiz izgāju dažādas pasākumus, dažādas nepatīkamas procedūras, bet laika gaitā to muguru dabūju taisnu. Un tad pārslēdzos uz džudo kas ir samērā līdzīgs sporta veids kā džui-džitsu, un eju uz to vel šodien. Kopuma apmērām tā par manu sporta dzīvi. 

Runājot par ''kačalku'', varu pateikt to lai arī cik ilgi tu ietu kačenē, un lai arī cik daudz uzkačātu sev musīšus, uz ielas tas tev nepalidzēs, un kopumā spēka ziņā tolks no ta ir nulle. Tapēc cīņas sporta veidi ir 100% efektivāki un tevi uz ielas noliks ar tīru tehniku + tur tu uztrenē arī spēku un izturību, nejau plikus muskuļus izskatam.(Steroidu puikas tikai no stress)

Ja netici apsties cik liela laika tevi noliks pie vietas :) 

Gaming pasaule - Geimeris jau esmu bērnudārza laikiem, un pirmā spēle ko esmu izgājis ir Quake 4, toreiz tā spēle bija samērā ahuena. MTA:RP – ar roleplay kasos jau apmēram no 2013.gada. Nemeiģināšu tagad pat saukt komunus kuros  uzsāku savas roleplay gaitas jo jēga no tā būs nulle. Netaisos sevi saukt par kādu Roleplay Veterānu vai Profesionālu erperi. Uzskatu sevi par erperi ar diezgan lielu pieredzi, un cilvēku kurš roleplay attēlošanas principus izjūt uz visiem 100% ( No Wannabe). Principā roleplay protu tikpat labi ka Jelgavas bērni dzert lētu šmigu. Bet kopumā man daudz dažādu spēļu žanri patīk sakot ar RPG un beidzot ar racing spēlēm. Tapēc dažreiz skatos uz savu desktop kur ir 15 spēles +/- un tad tāds ''Bļ* nav ko spēlēt".

Mans skats uz lvrp - principā jau vairākus  gadus esmu iekš latviešu roleplay, un esmu piedzīvojis gan tos zelta laikus, gan sūdainos laikus kurus pārsvarā veidoja vairāku citu projektu īpašnieki, kuri nespēja sniegt reālu roleplay pasauli, bet tikai rpg mēslu uz rp gamemod'a. Man nav jasauc personas kuras veido sūdigus komunus, tāpat zināms ka tie ir pilnīgi visi bērni zem 18 pārsvarā, un tad vel pāris individi. Reiz čačo pateica gudru lietu par tādiem īpašniekiem - "Viņa smadzenes ir kā zemes rieksts, un domājot ka 10 gadniegam viņš pievilina tos bērnus".

Mana vīzija sakarā ar Lomuspēli.lv - godīgi sakot pirmā lomuspēles sezona bija viena no manām mīļākajām sezonām manā roleplay dzīvē. Tie bija laiki kad ingame tev bija savs pamats, un bija ietekme no ekonomikas, un nebijā ta ka tu varēji sev pilnīgi visu atļauties tieši tā pat kā in real life. Tad kad visu laiku ar džekiem štukojam ka piķi noraut. Un teiksim ta tā ''prāta asināšana'' reāli bija, un pat tagad ir idejas attīstīt ko tādu ko neviens nekad lomuspēles atmosfērā nekad nav darījis. Visticamāk šitā ir pēdējā reize kad piedalos projekta attīstībā un tapšanā. Idejas ir daudz un dažādas, pats meiģināšu tās visas attīstīt te pamatojoties uz to ka pēdējo reiz meiģināšu pavilkt visu to. Ja komanda strādās kopīgi sadarbojoties, un tagadējie erperi nebūs āmuri tad LS pacels roleplay augstāk 100%.

(Ja tev kaut kas nepatīk mana viedokļa izteikšanā, droši vari norīt manu dzimumlocekli, jo tas ir mans viedoklis, un tev to apspriest vai mainīt nav ļauts :) )

Kā es saskāros ar repa žanru. Bija laikam 2010.gads jau tad rajona sapazinos ar savas kaimiņienes brālēnu kurš bija nu par pāris gadiem vecāks, medzām ārā ietusēt un reiz izejot ārā viņš ieslēdza tiko svaigu Wiz Khalifa - Black And Yellow dziesmu, un toreiz es sapratu ka reps man nereāāāāāāāāāli patik. Un pat līdz šīm dienām to klausos. Protams no sākuma tas bija Wiz Khalifa, un tad viņam tikai sakās tā slavas celšanās, un klausijos viņu ka slims 24/7 . Tagad jau klausos pārsvarā vissādu stila repu. Gan latviešu(samerā minimāli) un tie nav nekādi reiki, un pārējie wannaby puikas. Bet vairumā angļu valodā. Priekš manis reps ir platforma uz kuras tu vari runāt pilnīgi par jebko, un par lietām kas atspoguļo dzīvi, tas nav pops kuru tu klausies un priecājies itkā dzive viss būtu ideāli. Neskatoties ka reps pavelk līdz to visu negatīvo pusi tāpat es to klausos, un nereti reps visus melus, sociālos sūdus, un parējo atmasko visslabāk. Ja repa nebūtu tad arī manis nebūtu, jo priekš manis tās ir kā narkotikas.

Ja ir kādi jautājumi vai velme kaut ko par mani detalizētāk uzzināt, droši jautā te lejā. Atbildēšu iekš šī paša posta.

4

Forum Head

Sveiks, Mārtiņ ;) Esam iepriekš strādājuši kopā. Nav radušās problēas. Esi sakarīgs un apņēmīgs, GL!

1

Forum Head

Hey. Sen jau esam pazīstami. Gan ig, gan rl. Ceru, ka viss tev izdosies. Gaidi vasaru? Es jau nu noteikti. :) /phone/

1

Forum Head

Ayyy. Čau :D

1

Viesis
This topic is now closed to further replies.